
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вирушайте у захоплюючі пригоди разом з набором машинок 788-17Y! Миловидна спецтехніка виконана за мотивами культового дитячого мультика для роботів-автомобілів. Набір вразить малюка не лише своїм сучасним зовнішнім виглядом, а й цікавим функціоналом!
Особливості:
- стильний дизайн за мотивами популярного дитячого мультфільму;
- 4 машинки-трансформери;
- знімні елементи іграшок дозволяють змінювати та створювати зовсім інших персонажів;
- виконані з якісного матового пластику.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Паковання | |
| Висота паковання | 315 мм |
| Довжина паковання | 500 мм |
| Ширина паковання | 85 мм |
- Ціна: 637 ₴
- Спосіб упаковки: 2016445606

