
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трансформер A5563-27 втілить ігри вашої дитини в справжнє перетворення машин у роботів.
Особливості:
- відповідає технічному регламенту безпеки іграшок;
- виконана з якісних полімерних матеріалів;
- у наборі з трансформером меч;
- представлено один вид трансформера в червоному кольорі;
- деталізований робот, який легко набуває форми автомобіля.
Фарбовий робот трансформер вже готовий прийти на варту гри вашої дитини. Трансформер з легкістю розвиватиме фантазію вашої дитини та дрібну моторику рук через деталізованість свого дизайну.
Комплектація:
- трансформер
- зброя.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Тип | Трансформер |
| Колір | Червоний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 250 мм |
| Довжина упаковки | 385 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 65 мм |
- Ціна: 627 ₴
- Спосіб упаковки: 2016445620

