
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Музична гра-стучалка – захоплююча гра на швидкість, спритність та увага.
Процес гри супроводжується підсвічуванням та звуковими ефектами.
У комплекті:
- ігрове поле
- молоточок
Працює іграшка від 3-х батарейок 1.5V ААА (не входять до комплекту).
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження| Упаковка | |
|---|---|
| Висота упаковки | 230 мм |
| Довжина упаковки | 260 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 140 мм |
| Основні | |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | Від 2 років |
| Підлога | Унісекс |
| Тип | Стукалка |
- Ціна: 561 ₴
- Спосіб упаковки: 2038099740

