




А хто це там сховався у рюкзачку? Треба підійти ближче, щоб побачити цього пасажира за прозорим віконцем у цій переносній станції. Тепер все стало зрозумілим — в рюкзачку знаходиться мила тварина, але це не просто рюкзачок, який створений, щоб брати улюбленця на прогулянку. Це справжній грумінг салон на плечах, що сховав у собі додаткові полички, умивальники, різні вішачки, інструменти та додаткові аксесуари. З таким набором можна не тільки зробити модну зачіску для свого чотирилапого друга, але й взяти інші іграшки із собою на вулицю, адже це справжній рюкзачок із різними секретиками!
Особливості:
- гарний дизайн;
- до рюкзачка додається гумова тварина, зручно влаштована на поличці;
- під поличкою з твариною можна знайти велике відділення, де зберігаються додаткові аксесуари, полички та рукомийник;
- до пластикового рюкзака додаються ремінці з текстилю, які можна регулювати;
- до набору також додається аркуш із наклейками, завдяки яким можна прикрасити свій грумінг салон;
- набір виготовлений із якісних матеріалів, безпечних для здоров'я дитини.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Тип | Перукар, салон краси |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Рожевий |
| Розміри | |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 130 мм |
- Ціна: 642 ₴
- Спосіб упаковки: 2045057797
- Немає в наявності
- Код: 008-967 B-1
Ігровий набір рюкзак з вихованцем Грумінг салон (тварини, аксесуари, полички) 008-967 B-1
642 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний

