


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшковий гранатомет - ця іграшка створена для маленьких солдатиків, які люблять цю героїчну професію. Завдяки цій іграшці кожен малюк зможе відчути себе безстрашним полководцем на справжньому полі бою.
Спеціально встановлена пружина викликає викид разом із реалістичним вибухом та звуком пострілу. Гранатомет оснащений приголомшливо.
Комплектація:
- гранатомет(2 кольори)
- ракети
Упаковка: коробка
Розміри: 49*11*27см
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлень
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Зелений |
| Паковання | |
| Висота паковання | 270 мм |
| Довжина паковання | 490 мм |
| Ширина паковання | 110 мм |
| Основні | |
| Тип | Боеприпасы |
- Ціна: 1 115,73 ₴
- Спосіб упаковки: 2046165732
- Немає в наявності
- Код: 3571A
Іграшковий гранатомет (2 гранат., 3 ракети, в короб.) 3571A
1 115,73 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

