

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чудовий набір із 4 штук ляльок Уенсдей ! Цей унікальний набір включає дві ляльки Уенсдей заввишки 30 см кожна, які стануть ідеальним подарунком для всіх шанувальників серіалу "Аддамс сімейка" та любителів колекційних ляльок. Кожна лялька ретельно опрацьована та виконана з високою якістю. Реалістичне личко з макіяжем, великі виразні очі та густе волосся.
Розмір упаковки: 44 см × 5 см × 30 см
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 30 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Персонажі | Frozen |
| Стан | Новий |
| Тип | Лялька |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 300 мм |
| Довжина упаковки | 440 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 50 мм |
- Ціна: 788 ₴
- Спосіб упаковки: 2050137096
- Немає в наявності
- Код: LK 1442
Набір ляльок "Сімейка Аддамс" (4штуки, аксесуари, в коробці) LK 1442
788 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

