



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кролик стане чудовим подарунком Вашій дитині!
Розмір упаковки: 22 см × 14 см × 25 см
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 6-ти місяців |
| Висота | 19 см |
| Довжина | 25 см |
| Матеріал | Текстиль |
| Наповнювач | Синтепон |
| Особливості | Мелодії, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип іграшки | Тварина |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 12 см |
- Ціна: 667 ₴
- Спосіб упаковки: 2065186405

