

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір Кінетичний пісок Арифметика
Кінетичний пісок – оригінальний подарунок для дитини. Альтернативний варіант Звичайно Морського волога піску. Якщо на вулиці зима, дитина з радістю насолодиться піском та формочками у теплій та затишній кімнаті.
Кінетичний пісок екологічно чистий природний матеріал із в'язким компонентом. Безпечний конструктор різних форм та замків. Пісок м'який і з легкістю протікає крізь пальці, які не прилипаючи до рук, тому дитина та одяг залишайся чистими.
Розмір коробки: 41 см × 5 см × 25 см
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість кольорів у наборі | 6 |
| Комплектація інструментами/аксесуарами | Так |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Кінетичний пісок |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота | 25 см |
| Довжина | 41 см |
| Упаковка | Коробка |
| Ширина | 58 см |
- Ціна: 602 ₴
- Спосіб упаковки: 2066597449

