




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поплавок-дозатор використовується для розчинення великих та маленьких таблеток хімії під час очищення води в басейні.
Максимально стабільним та надійним дезінфікуючим засобом для басейну є хлор, який найзручніше використовувати у формі таблеток.
Характеристики
| Ширіна | 16,5 см |
| Інформація | Ширина 16,5см |
| Вага | 0,350 кг |
| Кількість | 1 шт |
| Постачається у вигляді | коробочки (поплавка) |
| Виробник | Bestway |
| Властивості | дозатор хлор таблеток |
| Серія | Chemical Floater |
| Країна - виробник | Китай |
| Форма | таблетки 200г |
| Колір | синій |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 502 ₴
- Спосіб упаковки: 2084430759

