



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ласкаво просимо на іграшкову ферму, де ваша дитина зможе втілити свої творчі та будівельні навички! Наш набір включає пластикові деталі для створення будинку, один трактор з причепом, фігурки домашніх тварин.
Такий подарунковий набір "Ферма" допоможе розвинути фантазію дитини, навички та здібності у конструюванні. Дитині потрібно зібрати ферму з деталей, приєднати трактор із причепом та почати грати. Дитина може також вигадати власні історії та сюжети для гри.
У наборі йде один із тракторів із причепом.
Розмір коробки 42,7*33,7*13см
Не пропустіть можливість порадувати вашу дитину цією іграшковою фермою, будувати, збирати та весело проводити час на фермі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота паковання | 337 мм |
| Довжина паковання | 427 мм |
| Ширина паковання | 130 мм |
- Ціна: 1 086,11 ₴
- Спосіб упаковки: 2085621879
- Немає в наявності
- Код: SQ80122-1AK
Ігровий набір "Ферма" (трактор з причепом, тварини, майданчик, коробка) SQ80122-1AK
1 086,11 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

