
Захоплююча настільна гра, яка сподобається як дітям, так і дорослим! Хокей має досить компактні розміри, тому легко вміститься на столі.
Всередині коробки ви знайдете 12 гравців, 2 шайби та медаль переможця.
Тематичні наклейки допоможуть прикрасити ігрове поле та зробити його більш цікавим.
Рух гравців відбувається за механічним принципом: у кожного гравця у розпорядженні 6 важелів, тому ця гра дозволить розвинути спритність, увагу та дрібну моторику рук.
Особливості:
- настільний хокей з механічним керуванням;
- розмір ігрового поля: 58х29х6 см;
- включає ігрове поле, 12 фігурок гравців, ворота, медаль та 2 шайби;
- тематичні наклейки для прикраси гри;
- конструкція стрижнів дозволяє легко обертати та рухати фігурками гравців на ігровому полі;
- тренує спритність, дрібну моторику рук, розвиваючи при цьому спрагу перемоги та здоровий дух суперництва.
Упаковка: коробка
Розмір упаковки: 58 см × 6.5 см × 30 см
Розмір хокею: 58 см × 6 см × 29 см
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 5 років |
| Стан | Новий |
| Тип | Настільний хокей |
| Колір ігрового поля | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Довжина: | 580 |
| Ширина | 290 |
| Паковання | |
| Висота паковання | 65 мм |
| Довжина паковання | 580 мм |
| Паковання | Картонна коробка |
| Ширина паковання | 300 мм |
- Ціна: 1 037 ₴
- Спосіб упаковки: 2152772473
- Немає в наявності
- Код: 2628
Дитячий настільний хокей (механічне керування, ігрове поле, 12 фігурок, ворота, медаль, 2 шайби) 2628
1 037 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний

