
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міцна вантажівка з глибоким кузовом очікує подорожі в далекі краї за пригодами! У ньому Ваше маля зможе перевозити іграшки, катати ведмедиків або зайчиків, що дозволить тренувати координацію рухів і просто весело грати з новою чарівною іграшкою! Велика та містка кабіна.
Машина відмінно підійде для гри на відкритому повітрі та в приміщенні. Виконана із пластмаси, має рухомі елементи.
Чудова іграшка для сюжетно-рольових ігор, де дитина знайомиться з реальною технікою – потужними професійними автомобілями, дізнається особливості їх будови та способи використання! У той же час, граючи, дитина розвиває спритність рук, координацію, фантазію.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Бамсик |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Вантажівка, самоскид |
| Упаковка | Сітка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 240 мм |
- Ціна: 436 ₴
- Спосіб упаковки: 2206198659

