
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільна гра "Супер Футбол" стане чудовою розвагою для дитини. З настільним футболом можна весело проводити час із друзями. Справжні футбольні чемпіонати можна проводити вдома!
Все, що потрібно для створення живої атмосфери динамічної гри, знаходиться в цій коробці. Настільний футбол – одна з найпопулярніших настільних ігор у світі.
Комплект гри включає:
- ігрове поле,
- два склади команд із запасними гравцями,
- два м'ячі,
- дві ворота.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 4 років |
| Стан | Новий |
| Тип | Настільний футбол |
| Тип ігрового столу | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 31 мм |
| Довжина | 520 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 310 мм |
| Довжина упаковки | 520 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 75 мм |
- Ціна: 615 ₴
- Спосіб упаковки: 2215555820
- Немає в наявності
- Код: 0946
Настільний футбол "Супер Футбол" (ігрове поле, 2 склади команд, два м'ячі, двоє воріт) 0946
615 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

