
У казковому лісі, серед сотень розлогих дерев, розташувалися затишні хатини, в яких живуть різні <звірята . Коженмініатюрний будиночок має свій колір, порядковий номер та прикрашене зображення , яке характеризує його мешканця.
Тварини, висотою 5-6 см , оснащені спеціальним отвором, завдяки якому вони перетворюються на акторів казкового лялькового театру.
Ігровий набір познайомить дітей з різноманітністю тваринного світу, квітами, навчить рахувати та сприяє розвитку фантазії та креативного мислення.
Особливості :
-
12 пластикових ящиків-будиночків у наборі;
-
дах будиночка відкривається;
-
кожний будиночок та звірятко пронумеровані;
-
всі елементи виконані у власній кольоровій гамі;
-
звірятка виготовлені з гуми і мають отвір для дитячого пальчика.
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Вік | Від 6 міс |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 210 мм |
| Довжина упаковки | 290 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 80 мм |
- Ціна: 1 002 ₴
- Спосіб упаковки: 2220516590
- Немає в наявності
- Код: 1144
Розвиваюча гра Ляльковий театр (тварини, 12 будиночків) 1144
1 002 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний

