

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для малювання включає все необхідне для створення справжніх шедеврів живопису! Він стане чудовим подарунком для дитини, яка любить малювати та експериментувати з кольором та формою.Стильний металевий кейс допоможе зручно зберігати складові набору та легко знайти потрібний інструмент. Усередині ви знайдете фломастери , олівці та фарби у широкій колірній гамі.
Особливості :
-
58 елементів (фломастери, олівці та фарби);
-
металевий кейс для зручного зберігання та транспортування;
-
набір включає все необхідне для малювання та стане чудовим стартом для розвитку творчих навичок дитини.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид творчості | Малювання |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 25 см |
| Довжина | 35 см |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Кейс |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 5 см |
- Ціна: 903 ₴
- Спосіб упаковки: 2220516591

