

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пазли - це один із найпопулярніших видів головоломок у світі. У більшості людей асоціюється з дитячою грою, але користь від цих ігор просто величезна. Адже за допомогою цієї головоломки, ви тренуєте свою пам'ять, логічне мислення та уяву, що теж немаловажно. Пазли виготовляються лише з картону високої якості. Гра з пазлами не лише покращує дрібну моторику рук у дитини, а й допомагає розвинути посидючість, увагу та зорову пам'ять, що дуже спростить подальше навчання у школі та, звичайно, допоможе у подальшому житті. А збирання багатотисячних пазлів може стати захоплюючим загальносімейним заняттям.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Пазл |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 260 мм |
| Довжина упаковки | 330 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 мм |
| Підлога | Унісекс |
- Ціна: 477 ₴
- Спосіб упаковки: 2225774850

