




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
За прозорою стінкою розташувалися яскраві бусинки, які легко перетягувати за допомогою магнітного стілусу, а мила тварина, в стилі якої виконана ця дошка, буде привертати увагу малюків і дарувати позитивні емоції.
З магнітною мозаїкою легко створювати красиві зображення, сортувати намистинки за кольором і грати в різні ігри.
Граючи, дитина розвиватиме моторику рук, координацію рухів та креативне мислення.
Особливості:
- мозаїка виконана у вигляді жабка;
- розмір дошки: 33х28х2 см;
- до дошки додається магнітний стілус;
- мозаїка виготовлена з якісного пластику, який безпечний для здоров'я дитини.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 290 мм |
| Довжина упаковки | 330 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 30 мм |
- Ціна: 599 ₴
- Спосіб упаковки: 2259409319



