




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак GO24-182M-2 – стильна та комфортна шкільна модель. Ідеально підходить для дітей 6-12 років, зростом від 130 до 145 см. Рюкзак має м'яку конструкцію. Він надзвичайно легкий, компактний і при цьому місткий.
Завдяки ергономічній формі та продуманому внутрішньому простору модель сприяє підтримці правильної постави та допомагає зберігати канцелярське приладдя в ідеальному порядку.

Привабливий дизайн прикрасить шкільний образ та подарує натхнення. З таким стильним та зручним рюкзаком навчання приноситиме радість та позитивні емоції.
Особливості рюкзака:
- Запатентована анатомічна спинка Ergo Kids з м'якими подушечками з дихаючої тканини.
- Широкі та зручні S-подібні лямки, ергономічна ущільнена ручка, ручка-петля – дбають про комфорт дитини.
- Нагрудний ремінь фіксує рюкзак у зручному положенні та допомагає рівномірно розподілити навантаження.
- У рюкзаку 2 місткі відділення для зошитів, підручників, канцелярії.
- Внутрішні роздільники та фіксуюча гумка допомагають акуратно складати речі.
- Органайзер у другому відділенні.
- Об'ємна фронтальна кишеня.
- 2 бічні кишені на гумці для пляшечки з водою або термоса.
- Стильний гумовий бейдж.

На що варто звернути увагу батькам:
- Блискавки надійно вшиті, легко і плавно відкриваються.
- Пуллери на застібках зручно лежать у руці і не вислизають із пальців.
- Світловідбивні елементи рівномірно розподілені по всій поверхні рюкзака, тому дитина буде видна на дорозі в темний час доби.
- Надійне посилене дно.
- Основний матеріал: міцний поліестер, готовий до шкільних пригод.
- Підкладка також виготовлена з міцного поліестеру.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoPack |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 41 см |
| Глибина | 17 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Матеріал | Поліестер |
| Наповнення | Ні |
| Об`єм | 15 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Особливості | Регульовані лямки, Світловідбивні елементи, Нагрудний ремінь |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см) |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 29 см |
- Ціна: 1 460 ₴
- Спосіб упаковки: 2268971331
- Немає в наявності
- Код: GO24-182M-2
Рюкзак шкільний GoPack Education (зростання від 130 до 145 см) 182 Special Forces
1 460 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю







