




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Напівкаркасний ортопедичний рюкзак GO24-165M-6 призначений для школярів 6-10 років (зростом від 130 до 145 см) . Ця модель порадує дітей стильним та яскравим дизайном, а батьків вразить чудовою якістю та продуманим функціоналом.

Особливості рюкзака:
- Запатентована ергономічна спинка Ergo Kids з м'якими подушечками з дихаючої тканини.
- Широкі та зручні лямки, нагрудний ремінь, м'яка ущільнена ручка, ручка-петля – ці продумані дрібниці дбають про комфорт дитини.
- Стильна обтічна форма «черепашка» з ущільненою передньою панеллю.
- 2 відділення на блискавці для зошитів, підручників, канцелярії.
- Внутрішні роздільники, органайзер для канцтоварів та кишеньки допомагають акуратно складати речі.
- 2 бічні кишені на гумці для пляшечки з водою або термоса.
- Декор: гумовий бейдж, гумова підвіска.
На що варто звернути увагу батькам:
- Замки надійно вшиті, легко і плавно відкриваються.
- Металеві пулери на замках мають круглу форму та доповнені об'ємним логотипом GoPack, завдяки чому зручно лежать у руці і не вислизають із пальців.
- Світловідбивні елементи рівномірно розподілені по всій поверхні рюкзака, тому дитина буде видна на дорозі в темний час доби.
- Дно рюкзака ущільнене і доповнене стійкими ніжками, завдяки чому воно менше брудниться.
- Основний матеріал: міцний поліестер, готовий до шкільних пригод.
- Підкладка виконана з міцного поліестеру.
Шкільний рюкзак допоможе привчити дитину до порядку та акуратності, адже у неї є продуманий функціонал і яскравий дизайн, який щодня підніматиме настрій.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoPack |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 38 см |
| Глибина | 13 см |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Матеріал | Поліестер |
| Наповнення | Ні |
| Об`єм | 15 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Особливості | Регульовані лямки, Світловідбивні елементи, Нагрудний ремінь |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см) |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Написи |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 28 см |
- Ціна: 2 076 ₴
- Спосіб упаковки: 2268004743
- Немає в наявності
- Код: GO24-165M-6
Рюкзак шкільний напівкаркасний GoPack Education (зростання від 130 до 145 см, ортопедичний) 165M-6 Urban
2 076 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю






