
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзаки із серії Leader нададуть індивідуальності та яскравого настрою у разі повсякденного використання. Зручні та міцні моделі підійдуть для вільного руху у міському ритмі: для школи, занять спортом, прогулянок тощо.
Розмір по сітці S - 38*28*16 см
Основні характеристики рюкзака:
- Ортопедична повітропроникна спинка
- Нагрудний ремінь, що регулюється
- 3 місткі відділення для всіх шкільних речей
- 2 передні та 2 бічні кишені
- Кишеня для ноутбука
- Кишеня для телефону
- Органайзер
- Щільна гумова ергономічна ручка
- Ручка-петля
- Посилене дно
- Надійні замки та фурнітура
- Стильний яскравий дизайн
- Регульовані лямки
- Міцна підкладка
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 38 см |
| Глибина | 16 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Матеріал | Поліестер |
| Наповнення | Ні |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Особливості | Регульовані лямки, Нагрудний ремінь |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | S(115-130 см) |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Казки, кіно, мультфільми |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 28 см |
- Ціна: 1 230 ₴
- Спосіб упаковки: 2268004813
- Немає в наявності
- Код: 982557
Рюкзак шкільний ортопедичний Leader Принцеси (зріст 115-130см)
1 230 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

