




Набір шкільний Kite SET_K24-770M-4 рюкзак + пенал + сумка для взуття – базовий капсульний комплект для навчання Найголовніші шкільні аксесуари, які будуть поруч цілий рік. У цьому наборі вони ідеально поєднуються між собою, адже представлені у єдиному дизайні. Вам більше не потрібно витрачати час, підбираючи аксесуари, які бездоганно підходитимуть до рюкзака – ви одразу отримуєте круту продуману капсулу. Адже це тріо просто створене один для одного і неймовірно стильно виглядає у тандемі. Дитина буде в захваті від ефектного комплекту, завдяки якому її шкільна цибуля буде чарівною.

1. Шкільний рюкзак Kite K24-770M-4 виконаний із міцного поліестеру. Він легкий, компактний та місткий. Модель відповідає критеріям «ортопедії рюкзака» та рівномірно розподіляє навантаження. Модель рекомендована для школярів зростанням 130 років. 145 см (6-10 років).



Рюкзак зовні:
- ортопедична спинка Ergo Kids: м'які подушечки повторюють природні вигини хребта, зменшуючи навантаження на спину та поперек;
- широкі м'які лямки S-подібної форми сприяють підтримці правильної постави;
- знімний нагрудний ремінь фіксує рюкзак в оптимальному положенні, бере участь у правильному розподілі ваги;
- 2 передні кишені на блискавці, одна з яких розрахована на розміщення ланчбоксу або пеналу;
- м'яка ущільнена ручка-перенесення та текстильна ручка-петля для підвішування рюкзака на гачок;
- 2 бічні кишені на широкій еластичній гумці – для термоса або пляшечки з водою;
- посилене дно з PU-покриттям;
- світловідбивні елементи з усіх боків – для видимості у темний час доби;
- високоякісні блискавки, що працюють плавно та надійно;
- знімний гаманець на карабіні;
- декор: гумовий бейдж, підвіска-брелок.


Рюкзак усередині:
- 2 відділення;
- сітчаста кишеня на блискавці;
- кишеня для планшета з плюшем, що захищає екран гаджета;
- міцна підкладка;
- іконки навігації, що нагадують призначення кожного відділення та кишені;
- поле для особистих даних.
2. Шкільний пенал Kite K24-667-2 – стильна та практична модель, виготовлена з міцного поліестеру. Пенал неймовірно легкий та компактний займає мінімум місця у рюкзаку. Ідеальний варіант для тих, хто цінує лаконічність та максимальну простоту у використанні.


Особливості:
- 1 об'ємне відділення на блискавці – для письмового приладдя та дрібниць;
- розмір: 19х7х6, 5 см – легкий та неймовірно компактний;
- міцні матеріали та надійна фурнітура – застава довгої служби;
- матеріал – поліестер: зносостійкий та міцний;
- всередині – міцна брендована підкладка.
3. Сумка для взуття Kite K24-601M-6 виготовлена із міцного поліестеру. Незамінний аксесуар для кожного школяра: у ньому дуже зручно носити та зберігати змінне взуття та форму.


Особливості:
- 1 відділення – містке та просторе;
- передня кишеня на блискавці – додатковий відокремлений простір для речей;
- петля для вішалки – для зручного зберігання;
- легко закривається – затягується шнурками;
- матеріал – поліестер: міцний і простий у догляді;
- розмір: 46x33 см – оптимальне розміщення пари взуття.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 740 г |
| Висота | 39 см |
| Глибина | 14.5 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Матеріал | Поліестер |
| Наповнення | Ні |
| Об`єм | 15 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Особливості | Регульовані лямки, Світловідбивні елементи, Нагрудний ремінь |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см) |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Казки, кіно, мультфільми |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 29 см |
- Ціна: 3 044 ₴
- Спосіб упаковки: 2268004708
- Немає в наявності
- Код: SET_K24-770M-4
Рюкзак шкільний ортопедичний (пенал та сумка для взуття, зріст 130-145см) Kite SET_K24-770M-4 Game Over
3 044 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний






