
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий рюкзак із зображенням улюблених мультгероїв обов'язково сподобається дитині.
Рюкзак має одне основне відділення, а також кишеньку на змійці з лицьового боку.
З боків розташовані сітчасті кишеньки, в які можна покласти пляшку води.
Особливості:
- Ручки регулюються за довжиною.
- Виготовлений із безпечних матеріалів.
- Розмір рюкзака: 30*23*11 см.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Paw Patrol |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 11 см |
| Персонажі | PAW Patrol |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Казки, кіно, мультфільми |
| Колір | Синій |
| Ширина | 23 см |
- Ціна: 630 ₴
- Спосіб упаковки: 2275430006
- Немає в наявності
- Код: PL82111
Рюкзак дитячий Paw Patrol (ручки регулюються, 1 відділення) PL82111
630 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

