




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільний футбол - весела спортивна гра, що заряджає гравців та вболівальників здоровим спортивним азартом. Відмінне заняття для членів всієї родини, особливо у довгі зимові вечори. У настільний футбол можна грати удвох чи невеликими командами.
- Настільний футбол – це чудова гра-розвага, як для дітей, так і для дорослих.
- Якщо традиційний футбол передбачає активну гру ногами, то в настільному футболі гра відбувається за допомогою рук.
- Стіл відмінної якості, виготовлений з дерева на стійких ніжках.
- Фігурки яскраві та міцні.
- Гра дозволяє грати як удвох, так і командами.
Характеристики:
- дерев'яний
- на штангах,
- м'яч 2 шт.,
- шкала ведення рахунку
Упаковка: коробка
Розмір гри: 53-31-15 см
Розмір упаковки: 44-31-9см
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 605 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 300 мм |
| Довжина упаковки | 610 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 61 мм |
| Основні | |
| Кількість куль в комплекті | 2 шт. |
| Матеріал столу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Настільний футбол |
| Тип ігрового столу | Настільний |
| Колір ігрового поля | Блакитний |
- Ціна: 1 647 ₴
- Спосіб упаковки: 2288555833
- Немає в наявності
- Код: 2401
Настільна гра футбол-аерохокей (2в1, дерев'яний, шкала ведення рахунку) 2401
1 647 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю


