


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Самоскид іграшковий ORION 530 Одночасно привертає увагу дитини яскравим забарвленням та великою функціональністю. У кузов машинки можна сипати пісок, просто катати її підлогою або брати участь в автоперегонах вантажівок. Модель не має гострих, травмонебезпечних кутів та не оброблених поверхонь, повністю безпечна для дітей дошкільного віку. Якщо батьки хочуть порадувати свого малюка, то вони купують йому багатофункціональну модель самоскида.
Міцний пластик , з якого виготовлена іграшка, витримує високі навантаження, не б'ється і не ламається.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Оріон |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Вантажівка, самоскид |
| Упаковка | Сітка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 220 мм |
- Ціна: 592 ₴
- Спосіб упаковки: 2302704098

