

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Самоскид ; дозволить дитині відчути себе справжнім водієм. Яскраві, насичені кольори іграшки привертають увагу малюка, а хороші ходові якості дозволяють грати машинкою на гладкій поверхні. Оптимальні розміри машинки дозволяють легко її переносити чи зберігати у дитячій кімнаті.
Грати машиною можна як самому, так і запросивши в компанію своїх друзів-однолітків.
Модель машинки розрахована на дітей дошкільного віку та дозволяє з самого дитинства вивчати правила дорожнього руху.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Оріон |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Висота | 245 мм |
| Довжина | 445 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Вантажівка, самоскид |
| Упаковка | Сітка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 200 мм |
- Ціна: 592 ₴
- Спосіб упаковки: 2302704205

