
Торгова марка 1 Вересня - це насамперед ПРАВИЛЬНІ рюкзаки, якісні характеристики яких відповідають вимогам та міжнародним стандартам. Ергономіка моделей 1 Вересня спрямована, в першу чергу, на захист та підтримку спини дитини. Додаткові кишені та відділення допоможуть правильно організувати порядок, розподіливши все шкільне приладдя "по поличках".
Характеристики моделі S-105, торгової марки 1 Вересня:
- Кількість відділень: 1
- Кількість кишень: 5.
Об'ємний 3D дизайн на передній кишені
- Ортопедична спинка - захищає спину від викривлень при носінні рюкзака;
- Нагрудний ремінь для розподілу навантаження;
- Анатомічні, S-подібної форми, ущільнені лямки - не давлять на річ, розподіляють навантаження;
- М'яка ущільнена ручка та ручка - петля;
- Дно посилене, із захисним покриттям та пластиковими ніжками;
- Розмір сітки: S
- Розмір, див: 39 х 29 х 15
- Об'єм, л: 12
- Вага, кг (+/- 10%): 0,8
- Матеріал: Поліестер
Рюкзаки 1 Вересня - якісні та функціональні моделі!
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1 Вересня |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 800 г |
| Висота | 39 см |
| Глибина | 15 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Наповнення | Ні |
| Об`єм | 15 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Особливості | Регульовані лямки |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 29 см |
- Ціна: 2 496 ₴
- Спосіб упаковки: 2305885765
- Немає в наявності
- Код: 558744
Рюкзак шкільний (ортопедична спинка, 1 відділення) 1Вересня S-105 Maxdrift
2 496 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний

