


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Хокей ZC 3003+2 повітряний на ніжках — новинка серед дитячих ігор, — це захоплива гра для дітей, а також їхніх батьків. Одночасно в неї грають двоє учасників.
Повітряний хокей (а по-іншому називають аерохокей) його називають через потік повітря, який йде під час гри з вентилятора. Вентилятор працює від мережі (адаптер у комплекті). Саме потік повітря зменшує силу тертя шайби та збільшує її швидкість. Така гра захоплива, вона допомагає розвинути реакцію, координацію руху, уважність, а також моторику.
До комплекту входить:
- стіл на ніжках;
- 2 шайби;
- 2 біти;
- на батарейках
Характеристики:
- Рекомендований вік — від 3 років.
- Розмір столу: 74х37х54 см.
- Розмір коробки: 74х38х15см.
- Матеріал — пластик, ніжки та корпус виготовлені з екологічного дерева.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал опор столу | Натуральне дерево |
| Матеріал плити ігрового поля | Натуральне дерево |
| Матеріал столу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Аерохокей |
| Тип ігрового столу | Підлоговий |
| Колір ігрового поля | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 490 мм |
| Довжина | 680 мм |
| Ширина | 365 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 370 мм |
| Довжина упаковки | 740 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 540 мм |
- Ціна: 1 983 ₴
- Спосіб упаковки: 2330388393
- Немає в наявності
- Код: ZC 3003+2
Настільний аерохокей повітряний (дерев'яний, на ніжках, ігрове поле 66-34см) ZC 3003+2
1 983 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

