
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фантастичної краси арбалет стане чудовим способом весело і корисно провести дозвілля самому або влаштувати змагання на влучність разом із друзями. Кожна деталь іграшки максимально опрацьована, щоб дитина відчула всі переваги нового стрілецького.
Встанови мішень, натягни тятиву, заряди стрілу, прицілься і покажи всю свою майстерність влучення прямо в ціль!
Особливості:
- в комплекті представлені 3 стріли з присосками та зручний тримач для них;
- стильне поєднання кольорів;
- всі ігрові елементи виготовлені з якісного зносостійкого пластику, що витримує тривалу та активну експлуатацію.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 6 років |
| Комплектація мішенню | Так |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Арбалет |
| Тип боєприпасів | Стріли |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 270 мм |
| Довжина упаковки | 710 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 12 мм |
- Ціна: 1 592 ₴
- Спосіб упаковки: 2336044536
- Немає в наявності
- Код: 881-13
Дитячий іграшковий арбалет (стріли на присосках, мішень) 881-13
1 592 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

