
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак Nickelodeon Paw Patrol ідеально підходить для маленьких фанів популярного мультфільму Щенячий патруль. Цей рюкзак стане незамінним аксесуаром для походу в дитячий садок, школу, на прогулянку чи подорож. Він не тільки функціональний, але й тішить дітей своїм яскравим дизайном, роблячи щодня веселішим та цікавішим.
Розмір рюкзака: 23*10*26 см
Рекомендовано для дітей віком від 3-х років
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Paw Patrol |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 26 см |
| Глибина | 10 см |
| Персонажі | PAW Patrol |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Казки, кіно, мультфільми |
| Колір | Синій |
| Ширина | 23 см |
- Ціна: 629 ₴
- Спосіб упаковки: 2337633974
- Немає в наявності
- Код: PL82315
Рюкзак дитячий Paw Patrol Гонщик (1 основне відділення, світловідбиваюча стрічка) PL82315
629 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

