
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільна гра дерев'яна 2в1 - футбол, хокей, 51,2-30,3-в10см, шкала ведення рахунку.
Мрія кожного хлопця отримати такий багатофункціональний набір, адже всім друзям знайдеться місце для розваги!
Цей набір складається з двох самостійних столів - повітряного хокею та футболу на штангах.
Кожен із столів можна покласти на будь-яку поверхню.
- Розмір упаковки: 52-32-7см
- Упаковка: Коробка
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал столу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Настільний футбол |
| Тип ігрового столу | Настільний |
| Колір ігрового поля | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 512 мм |
| Ширина | 303 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 320 мм |
| Довжина упаковки | 520 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 70 мм |
- Ціна: 1 506 ₴
- Спосіб упаковки: 2343027720
- Немає в наявності
- Код: 2371
Настільний футбол-аерохокей на штангах (2в1, шкала ведення рахунку, м'яч, шайба, дерев'яна) 2371
1 506 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

