




Унікальна серія Mercedes-Benz Sprinter від ТМ Tigres представляє свою нову високодеталізовану модель швидкої допомоги.
Машина виконана з первинного пластику та пофарбована в класичний білий колір.
Весь корпус машинки прикрашений наклейками:
- на капоті червоний хрест;
- на даху кабіни мигалка та напис Ambulance;
- з боків кузова вінілові червоні смужки з номером 112, напис та характерна емблема червоного хреста;
- на задніх дверях напис Ambulance і червоний хрест.
Кабіна водія з двох сторін обладнана дверима, що відриваються, без скла, надаючи доступ до двомісного салону. Кузов швидкої допомоги порожній і також обладнаний дверима, що відкриваються.
Модель має точно опрацьовані деталі:
- фари,
- значки,
- буксирувальний гак
- салон автомобіля.
Колеса транспорту без механізму з прогумованими протекторними шинами.
Розмір машинки – 25×8×11 см.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tigres |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Білий |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 494 ₴
- Спосіб упаковки: 2366905092
- Немає в наявності
- Код: 39664
Машина "Mercedes-Benz Sprinter" швидка допомога "Tigres" (відчиняються двері кабіни та кузова, в коробці) 39664
494 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний


