
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Яскравий деталізований робот-трансформер стане чудовим подарунком кожному хлопчику, адже завжди цікаво спостерігати як загрозливий робот перетворюється на яскраву машинку. Така багатофункціональна іграшка зацікавить дитину на довгий годинник і дозволить культивувати інтерес до техніки та майстерності.
Іграшка виконана з міцного та легкого пластику, а деталізація кожного її елемента вражає.
Особливості:
- розміри: 30х8х25 см;
- до комплекту включена зброя та аксесуари;
- робот перетворюється на машинку;
- іграшка виконана з міцного та легкого пластику.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Трансформер |
| Колір | Білий |
| Ширина | 80 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 668 ₴
- Спосіб упаковки: 2379453748

