



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Більярд 69100 (36/2) настільний, пластмасовий, на ніжках, у коробці
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість куль в комплекті | 16 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип | Більярд |
| Тип ігрового столу | Настільний |
| Колір ігрового поля | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 550 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 330 мм |
| Довжина упаковки | 560 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 40 мм |
- Ціна: 761 ₴
- Спосіб упаковки: 2396748960
- Немає в наявності
- Код: 69100
Більярд 69100 (36/2) настільний, пластмасовий, на ніжках, у коробці
761 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

