


Настільна гра 2035 + 3 з перших секунд оволодіє увагою непосиди.
Дитячий настільний більярд — це чудова розвиваюча гра, адже вона позитивно впливає на розвиток таких навичок, як здатність концентрувати увагу, цілеспрямованість, логічне мислення, можливість прораховувати різні комбінації ударів, а також винахідливість і наполегливість.
У комплекті:
- стіл;
- 2 кия;
- кулі;
- щітка;
- крейда;
- правила гри.
Розмір 63,5-34,5-60см
Товар призначений для дітей віком від 3 років.
Правила гри в більярд прості в освоєнні і принесуть масу задоволення як маленьким, так і дорослим гравцям. Мета гри - потрапити кулею в кий, роблячи при цьому точні та тактичні ходи. Існує безліч різних варіацій гри в більярд, але наш стіл ідеально підходить для вивчення основних правил та відточування майстерності.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал столу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Більярд |
| Тип ігрового столу | Підлоговий |
| Колір ігрового поля | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 600 мм |
| Довжина | 635 мм |
| Ширина | 345 мм |
| Комплектація | |
| Кий | 2 шт. |
| Крейда | 1 шт. |
| Трикутник | 1 шт. |
| Щітка для чищення сукна | 1 шт. |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 2 050 ₴
- Спосіб упаковки: 2424623553
- Немає в наявності
- Код: 2035 + 3
Більярд на ніжках підлоговий (дерев'яний, кий 2шт, кулі, щітка, крейда, в коробці) 2035 + 3
2 050 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний

