




Складаємо харчові продукти в холодильник, а заразом – насолоджуємось музикою! Іграшковий холодильник відрізняється від цього лише тим, що працює в ігровій формі і цілком безпечний для малюків. Цей побутовий пристрій також підсвічується зсередини, має таймер та льодогенератор. Дверцята холодильника відчиняються, а нижні ящики можна висунути. Слід натиснути кнопку – як зазвучить мелодія, яку легко змінити іншу. Муляжі харчових продуктів та льоду в наборі урізноманітнять ігровий процес.
Особливості:
– 28 ігрових елементів у наборі;
– набір виконаний у побутовій тематиці;
- холодильник, муляжі харчових продуктів та льоду в наборі;
- всередині холодильник підсвічується;
- таймер;
- звуковий супровід (мелодії);
- перемикач мелодій;
- імітація льодогенератора;
- холодильник працює від 3-х батарейок типу АА (не додаються);
- рухомі деталі: дверцята холодильника відчиняються, ящики можна висунути;
- реалістичний деталізований вид іграшок;
- кухарський набір із пластику;
- Розмір холодильника: 15х9х23 см.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти, Мелодії |
| Стан | Новий |
| Тип | Дитяча побутова техніка |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Бірюзовий |
| Розміри | |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 1 144 ₴
- Спосіб упаковки: 2433363859
- Немає в наявності
- Код: C 16
Ігровий набір холодильник із продуктами (28 ігрових елементів, підсвічування, перемикач мелодій, таймер) C 16
1 144 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний

