
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільний аерохокей 3005 C Повітряний хокей для дорослих та дітей
Аерохокей 3005 C від мережі – має вмонтований вентилятор , завдяки якому пропускається повітря через отвори. Таке обладнання, зменшує тертя шайби і збільшує швидкість її подачі. Під час ігрового процесу можна зняти стрес, а також зробити відмінну і веселу перерву.
У дітей гра розвиватиме моторику ручок, швидку реакцію, спритність, кмітливість і координацію руху. Для дорослих аерохокей принесе масу задоволення та захоплюючий час проведення дозвілля.
Розмір столу 40х77см
Розмір коробки 85-45-43см
У комплекті настільної гри Аерохокей 3005 C:
- ігрове поле на ніжках;
- шайба;
- 2 ключки;
- електромотор 220V;
- блок живлення.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Електромотор |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал опор столу | Натуральне дерево |
| Матеріал плити ігрового поля | Пластик |
| Матеріал столу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Аерохокей |
| Тип ігрового столу | Настільно-підлоговий |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 430 мм |
| Довжина упаковки | 850 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 450 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 770 мм |
| Ширина | 400 мм |
- Ціна: 3 252 ₴
- Спосіб упаковки: 2438030428

