-29%


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
У наборі знайдеться все, що необхідно для догляду за улюбленими улюбленцями: всілякі аксесуари, лежанки, будиночок і ситний корм.
Особливості:
- відповідає технічному регламенту безпеки іграшок;
- лялька має виразні риси обличчя, точену фігуру і розкішне, густе волосся;
- вихованці;
- будиночок для цуценят;
- аксесуари;
- лежанка.
Розмір упаковки: 28х6.5х32.5см
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Тип | Лялька |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота паковання | 325 мм |
| Довжина паковання | 280 мм |
| Комплектація аксесуарами | Да |
| Ширина паковання | 65 мм |
- Ціна: 445 ₴
- Спосіб упаковки: 2448779949
- В наявності
- Код: WG 208
Ігровий набір «Грумінг» (лялька, будиночок для цуценят, вихованці, аксесуари, в коробці) WG 208
626 ₴
445 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
