



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
З цією чудовою машинкою дитині буде весело і цікаво розширювати свої знання про навколишній світ. рухів, концентрацію уваги.
Сортер має отвори на кузові в кількості чотирьох форм, що різняться, із зображеннями літер англійського алфавіту.
- На батарейках
- Коробка&28,5-17,5-17,5см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WinGun |
| Вік | Від 12 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти, Мелодії |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сортер |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 175 мм |
| Довжина упаковки | 285 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 175 мм |
- Ціна: 1 041 ₴
- Спосіб упаковки: 2076682396
- Немає в наявності
- Код: 0659-01 K25
Машинка сортер каталка Winfun (музика, звук англійською, світло) 0659-01 Акція до 29.12
1 041 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

