




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
WinFun — ідеальний подарунок для маленьких геніїв
З цією чудовою машинкою дитині буде весело та цікаво розширювати свої знання про навколишній світ. Додаткові елементи урізноманітнюють логічний та колірний розвиток малюка. Іграшка розвиває слухове та зорове сприйняття, дрібну та велику моторику, координацію рухів, концентрацію уваги.
- На батарейках
- Довжина машинки 15см
- Коробка&21-15-15см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WinGun |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | От 12 мес |
| Висота паковання | 150 мм |
| Довжина паковання | 210 мм |
| Тип | Заводна іграшка |
| Ширина паковання | 150 мм |
- Ціна: 842 ₴
- Спосіб упаковки: 2076682400
- Немає в наявності
- Код: 1155-NL K25
Машинка Winfun, що розвиває на радіокеруванні (музика, світло) 1155-NL Акція до 29.12
842 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

