

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяче піаніно – синтезатор. Зроблений з удароміцного пластику, так що дитячі примхи даній іграшці нічим. Музична іграшка має 2 режими звучання і звичайно оснащена зі світловими та звуковими ефектами.
Міжна іграшка, що розвиває «Піаніно»:
- різнокольорова клавіатура на 8 нот;
- 2 режими гри;
- 5 різнокольорових кнопок з підсвічуванням (звуки тварин);
- демо-кнопка на 10 демо-мелодій;
- Scratchpadдіджея, що видає звуки;
- кнопка увімкнення/вимкнення;
- кнопка регулювання гучності;
- вбудована ручка.
- Розміри іграшки: 26,5-4,5-19 см
В комплект входять батарейки.
Іграшка виготовлена з високоякісних матеріалів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WinGun |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти, Мелодії |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 265 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | От 12-ти месяцев |
| Тип | Піаніно |
- Ціна: 810 ₴
- Спосіб упаковки: 2076682404
- Немає в наявності
- Код: 2001-NL K25
Іграшка піаніно Win Fun (музика, звук, світло, функції, 5 кнопок) 2001-NL Акція до 29.12
810 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

