




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяче піаніно – синтезатор. Зроблений з удароміцного пластику, так що дитячі примхи даній іграшці нічим. Музична іграшка має 3 режими звучання і звичайно оснащена зі світловими та звуковими ефектами.
Виробник Win Fun - виробник, що відмінно зарекомендував себе, дуже якісних іграшок для малюків. Як правило, товари цієї фірми відрізняються чудовим звучанням та дуже високою якістю матеріалів.

Ідеальна іграшка, коли необхідно подарувати щось універсальне і в той же час розвиває.
Піаніно має яскраві кольори та якісний звук, стимулюють у дитини сприйняття навколишнього світу.
Розміри в коробці: 43 х 32 х 4 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WinGun |
| Країна виробник | Китай |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти, Мелодії |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Розміри | |
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | От 12-ти месяцев |
| Тип | Піаніно |
- Ціна: 788 ₴
- Спосіб упаковки: 2076682403
- Немає в наявності
- Код: 0781-NL K25
Іграшка піаніно Win Fun (звук, світло, музика) 0781-NL Акція до 29.12
788 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю


