
Влаштуйте лялькам справжню перукарню з цим набором для укладання волосся! Ваша дитина відчує себе майстром-перукарем, коли створюватиме нові цікаві зачіски з цими іграшковими інструментами для догляду за волоссям. Поріжеться і не обпалиться, як може статися з реальними Перукарські інструменти Завдяки цьому з цим набором можна грати не тільки з ляльковим волоссям, але і з реальним, адже іграшки йому не зашкодять!
У комплект входять стайлер для волосся, що імітує підсвічування та звуки реального приладу, а також дві різні щітки для волосся, бігуді для красивих локонів та підставка для стайлера. Також є дзеркало з підсвічуванням.
Особливості:
- стайлер імітує підсвічування та звукові ефекти справжнього перукарського інструменту;
- стайлер працює від двох батарейок типу "ААА" (не включені до набору);
- дзеркало з підсвічуванням;
- дзеркало працює від двох батарейок типу "ААА" (не включені до набору);
- до набору входить підставка для стайлера та дзеркала;
- також у набір входить: бігуді, баночка для спрею для волосся;
- дві щітки для волосся: одна професійна, інша – гребінець.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Перукар, салон краси |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Рожевий |
| Розміри | |
| Висота | 313 мм |
| Довжина | 445 мм |
| Ширина | 67 мм |
- Ціна: 502 ₴
- В наявності
- Код: YLQ 095
Набір перукаря дитячий (стайлер, звук, підсвічування, бігуді, 2 щітки для волосся, баночка для спрею) YLQ 095
707 ₴
502 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний

