




Ми розробили першемодульне дитяче автокрісло, що обертається на 360°, призначене для надлегкого перенесення.
Інноваційна модульна конструкція Maxi-Cosi Coral 360 поєднує в собі найвищі стандарти безпеки з удосконаленим і легко знімається легким м'яким тримачем.

Основні характеристики Maxi-Cosi Coral 360
База FamilyFix 360 має інтелектуальну вбудовану систему обертання, яка дозволяє легко повертати автокрісло Coral 360 однією рукою.

Модульна система зі знімним м'яким чохлом для комфортної ідеальної посадки та більш спокійної подорожі.

М'яка сумка-перенесення, що забезпечує кілька варіантів перенесення, важить всього 1,7 кг і повністю оббита м'якою тканиною.

Ручки м'якого перенесення зручно забираються та забезпечують комфортне використання як батькам, так і новонародженому.

Інноваційні ремені easy-in знаходяться у відкритому стані, щоб легко посадити та дістати дитину за лічені секунди.

Максимальний захист від сонця завдяки регульованому великому сонцезахисному козирку.
Швидка та проста установка автокрісла на базу ISOFIX (придбається окремо).
База для встановлення крісла не входить до базового комплекту постачання та докуповується окремо
Додаткові функції Maxi-Cosi Coral 360
- Установка Coral 360 можна встановлювати на базу ISOFIX, а також використовуючи тільки ремінь безпеки вашого автомобіля.
- Безпека
Інноваційне та перше у своєму роді обертове автокрісло Coral 360 розроблено та виготовлено з урахуванням найвищих стандартів безпеки (R129/03 i-Size). вкладиш забезпечує вашому малюку комфорт та безпеку.
- Поруч із дитиною
Завдяки висувним ручкам м'яку перенесення можна використовувати в кількох ергономічних положеннях для повсякденного перенесення.








| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maxi-Cosi |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Анатомічна подушка | Так |
| Вікова група | Від народження до 15-ти місяців |
| Захист від бічних ударів | Так |
| Поворотний механізм | Так |
| Підголовник | Регульований |
| Система кріплення | Штатний ремінь |
| Сонцезахисний козирок | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Обличчям назад |
| Знімний чохол м'якої частини | сидіння, спинки |
| Точки кріплення дитини | 3-х точкові ремені |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Висота | 58 см |
| Довжина | 68 см |
| Ширина | 44 см |
- Ціна: 13 066,67 ₴
- Немає в наявності
- Код: 8559750111
Автокрісло для новонароджених Maxi-Cosi Coral 360 Essential Graphite Темно-сіре
13 066,67 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний






