-29%


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Отримавши в подарунок цей набір, ваша дитина точно скаже "Вау!"
Q 9899 V1 – це чудовий набір іграшок у вигляді фігурок динозаврів різних видів. Дитина буде підкорена тим, наскільки реалістично вони виконані. Це чудовий спосіб вивчити різновиди динозаврів, а також класна можливість зібрати цілу колекцію доісторичних істот.
Особливості:
- відповідає технічному регламенту безпеки іграшок;
- висока реалістичність;
- матеріал – м'який пластик;
- динозаври мають шорстке покриття, що імітує грубу шкіру, потужні щелепи та чіпкі лапи;
- прекрасна деталізація іграшок;
- представлений у 4 видах;
- до набору входять 3 динозаври та декорації у вигляді дерева та каменю.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 190 мм |
| Довжина упаковки | 330 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 110 мм |
- Ціна: 565 ₴
- В наявності
- Код: Q 9899 V1
Набір динозаврів (4 види, 3 штуки та декорації в наборі, в коробці) Q 9899 V1
796 ₴
565 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
