




Приготуйтеся до знайомства з аксесуарами Mutant Mayhem, створених за мотивами нового анімаційного фільму 'Черепашки-Ніндзя'!
Перетворюйся на хороброго Мікеланджело і допомагай черепашкам-ніндзя у боротьбі проти сил зла Нью-Йорка!
Тренуйся в метанні сюрикена, опановуй нунчаків і поринай у нові пригоди з улюбленими героями!
Коли лиходії атакують, вивільніть силу нунчак Майки натисканням кнопки та поворотом зап'ястя та розведіть рукоятки убік – тепер ви готові до бою! Коли битва виграна, просто закиньте ланцюжок у рукоятку, скрутіть, щоб сховати її, і ви готові до наступного бою!
Щоб розкрити нунчаки, потрібно вказівним та великим пальцями натиснути на дві кнопки біля центральної частини, поверни та розтягни, щоб відкрити.
Щоб закрити: встав ланцюжок у ручку, вирівняй виступаючі кілочки з прорізами, з'єднай разом і поверни, щоб зафіксувати.
Набір іграшкової зброї «Черепашки-Ніндзя MOVIE III» допомагає дитині у:
- Емоційний розвиток;
- Уміння грати.
У наборі:
- Пов'язка на очі;
- Нунчаки;
- Сюрікен.
Рекомендовано для дітей віком від 4 років.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TMNT |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | Черепашки-Ніндзя |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість предметів у наборі | 3 |
- Ціна: 696,51 ₴
- Немає в наявності
- Код: 83523
Набір "Черепашки-Ніндзя MOVIE III" Нунчакі Мікеланджело (пов'язка на очі, сюрікен) 83523
696,51 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний


