
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велобіг "Corso 16" стане наступним кроком після толокара до дорослого двоколісного велосипеда!
Яскравий велобіг з барвистими написами оснащений зручним сидінням, великими колесами та міцною рамою, що дозволяє його використовувати тривалий час та забезпечує малюкові комфортне безпечне катання.
Рама та кермо цієї моделі виконані із міцної сталі. Колеса біговіла надувні, а сидіння виготовлене зі шкірозамінника.
Сидіння регулюється по висоті, що дозволить підлаштувати велобіг під кожну дитину індивідуально.
Характеристики:
- Довжина велобігу – 95 см;
- Ширина керма – 39 см;
- Колеса – 2 надувні колеса, діаметр – 16”.
Особливості:
- ручне гальмо
- сталеве кермо
- підніжка
- дзвінок на кермі
Вага велобігу – 4 кг.
Максимально допустиме навантаження – 30 кг.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Corso |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4 кг |
| Вікова група | Від 3 років |
| Діаметр колеса/диска | 16" |
| Довжина | 95 см |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Максимальна вага | 30 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Вуглецева сталь |
| Надувні колеса | Так |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 2 140 ₴
- Немає в наявності
- Код: LB-16322
Біговел 16 дюймів дитячий (ручне гальмо, сидіння регулюється, підніжка, дзвінок) Corso LAMBO LB-16322 Чорний
2 140 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

