-29%


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей магічний набір дасть дитині м'який поні, про який можна подбати, грати і взяти з собою в поїздку. М'який поні з великими видами очей стане найкращим супутником, а спеціальні аксесуари зробить гру ще цікавішою!
4 Уява вода за допомогою іграшкового душу і піклуйтеся про нього як справжнього фаворита. Усі аксесуари зручно зберігаються в компактній сумочці, яку ви можете взяти з собою в будь -яку поїздку.
& nbsp;
функції: & nbsp;
- плюшевий поні з великими очима;
4
4
- м'який на дотик робить гру ще приємнішою та реалістичною;
- розвиває уяву, соціальні навички та відповідальність.
& nbsp;
* Характеристики та обладнання товару можуть бути змінені виробником без повідомлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Плюш |
| Стан | Новий |
| Тип | Перукар, салон краси |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Рожевий |
| Розміри | |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 125 мм |
- Ціна: 289 ₴
- В наявності
- Код: DR 5046
Гра на набір "Поні з набором перукаря" (2 типи, м'яка іграшка, аксесуари, в сумці) DR 5046
407 ₴
289 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
