

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Готовий відчути себе справжнім лучником?
Цей іграшковий лук стане ідеальною зброєю для майстерних стрільців! Завдяки сучасному дизайну та зручній конструкції, він дає змогу потрапляти прямо в ціль, даруючи море азарту та драйву.
У комплекті є мішень і стріли з присосками, щоб кожен постріл був не тільки захопливим, але й безпечним!
Особливості:
- пластиковий лук заввишки 62 см;
- 3 безпечні стріли на присосках;
- мишень;
— виготовлений із безпечних і міцних матеріалів.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Комплектація мішенню | Так |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Лук |
| Тип боєприпасів | Стріли, Присоски |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 640 мм |
| Довжина упаковки | 245 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 47 мм |
- Ціна: 477 ₴
- Немає в наявності
- Код: 668-002
Дитячий лук зі стрілами (висота 62 см, мішень, 3 стріли з присосками, у коробці) 668-002
477 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

