
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чи любите ви футбол так, як ми?
Якщо ваша відповідь приємна, тоді вітаємо! Ви знайшли саме те, що потрібно!
Настільний футбол на двох гравцях! Круто? Звісно! І подарунок чудовий, і для сімейного відпочинку — вау!
Особливості:
- розмір ігрового поля: 38х18х7.5 см;
- поле для гри;
- 4 важелі;
- 4 м'ячі;
- двоє воріт;
- рухомі елементи;
— гра для двох гравців.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 4 років |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 115 мм |
| Висота паковання | 310 мм |
| Довжина: | 565 |
| Довжина паковання | 520 мм |
| Тип | Настільний футбол |
| Тип ігрового столу | Настільний |
| Паковання | Картонна коробка |
| Ширина | 275 |
| Ширина паковання | 75 мм |
- Ціна: 418 ₴
- Немає в наявності
- Код: 668-08 Штрих = 40054
Настільний футбол (4 м'ячі, 4 важелі, рухомі елементи, для двох гравців) 668-08
418 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

