

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтерактивна іграшка, що танцює супер герой, робот-трансформер Dance Bumblebee Hero зі світловими та звуковими ефектами:
Це супермилий робот, що танцює, натхненний персонажами фільму BUMBLEBEE. Ваша дитина буде в захваті від цієї новинки у світі іграшок! BUMBLEBEE має світлодіодні ліхтарі, які дуже добре помітні в темряві. Відтворює дуже кумедні рухи під різну музику.
Характеристики Bumblebee
Інтерактивний:
- герой переміщається і рухається
- 4 музичні композиції
- вимовляє фрази
- світяться очі, руки та груди
Розмір: 19 х 15 х 10 см
Розмір упаковки: 20 х 13 х 10 см
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 190 см |
| Довжина | 150 см |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Мелодії, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Робот |
| Тип живлення | Батарейки |
| Ширина | 90 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 383 ₴
- Немає в наявності
- Код: 998-1
Музична іграшка-трансформер Bumblebee (зі світловими та звуковими ефектами) 998-1
383 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

